(62kB)

e-mail: chemtech@w-wa.net Adres; Pl.Czerwca 1976r 2 02-495 W-wa. tel./fax 0-22/ 478-35-09

(54kB) Firma działa na polskim rynku od wielu lat. W 1998 roku firma "CHEMTECH Polska" Sp. z o.o. skoncentrowała się wyłącznie na produkcji i dystrybucji najwyższej światowej jakości środków chemii przemysłowej oraz urządzeń myjąco -czyszczących.
Preparaty nasze oraz oferowane urządzenia znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i motoryzacji.
Stosują je zarówno zakłady elektroenergetyczne, przemysł hutniczy, spożywczy, motoryzacyjny, transport i komunikacja, zakłady komunalne i sieci wodociągowe, zakłady oczyszczania.

Dystrybucja preparatów odbywa się poprzez przedstawicieli handlowych działających na terenie całej Polski. Jest to wyspecjalizowana kadra osób, która po szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą, potrafi udzielić klientom wszelkich informacji na temat preparatów i ich zastosowania. Są oni w ciągłym kontakcie z klientami, udzielają rad w doborze odpowiedniego środka oraz oferują nowe, ciągle udoskonalane i wprowadzane produkty.
Dzięki ich pracy firma jest w dobrej kondycji finansowej a krąg klientów cały czas się poszerza.
Wysyłka zamawianych towarów dokonywana jest na koszt "CHEMTECH Polska " Sp.z o.o. sprawnie i bez problemów, natychmiast po złożeniu zamówienia.

W naszej ofercie posiadamy preparaty przeznaczone do odtłuszczania sprzętu energetycznego i mechanicznego, do usuwania ciężko schodzących smarów z powierzchni metalowych, uniwersalne środki do usuwania kamienia kotłowego oraz czyszczenia powierzchni kamiennych i lastryko. Zadaniem ich jest rozpuszczanie związków węglowych, które przyczyniają się do tworzenia kamienia kotłowego.

Posiadamy środki usuwające rdzę i korozję, rozluźniające zasklepione i zardzewiałe śruby, sworznie, przewody hamulcowe i inne zamocowania, środki niszczące nadmiar zaprawy murarskiej, wysokowydajne preparaty służące do mycia plandek samochodowych i karoserii, które pozostawiając woskową warstwę ochronną na długo zapobiegają szkodliwym działaniom zanieczyszczeń atmosferycznych.

Oferujemy również koncentraty niskopieniące, które znajdują zastosowanie w miejscach, w których nie jest wskazane używanie środków pieniących się (np. automatyczne maszyny czyszczące) lub do czyszczenia elementów metodą zanurzeniową ( w myjniach, zbiornikach lub wannach).

Zapewniamy także nowoczesne środki chemiczne, wykorzystywane w warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych - dokładnie oczyszczające zabrudzone smarami, olejami powierzchnie wykonane z metalu, gumy i tworzyw sztucznych.
Środki odtłuszczająco- penetrujące do czyszczenia elektrycznych instalacji samochodowych, posiadające znakomite zdolności rozpuszczania i wypłukiwania smarów i brudu.

W ofercie mamy również urządzenie myjąco- czyszczące EKO-MYJNIĘ, które po uzupełnieniu płynem przeznaczonym do odtłuszczania i czyszczenia, pozwala na dokładne rozprowadzenie środka na żądanym urządzeniu.

Preparaty oferujemy w aerozolach lub w skondensowanej postaci, dzięki czemu są ekonomiczne. Dbamy o to aby były bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego, ulegały biodegradacji. Produkty nie zawierają szkodliwych fosforanów, nie są toksyczne.
Preparaty nasze nie działają szkodliwie na silikony, poliamidy, gumę, poliestry i lakiery, nie niszczą czyszczonych powierzchni, zgodnie ze swoim przeznaczeniem usuwają tylko brud i smary. Zapewniają szybkie i bezpieczne czyszczenie i odtłuszczanie maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle.

Wszystkie nasze produkty posiadają aktualne atesty higieniczne opracowane przez Państwowy Zakład Higieny oraz karty charakterystyki bezpieczeństwa produktu chemicznego opracowane przez Instytut Chemii Przemysłowej.